s úsměvem až do prdele

10. srpna 2012 v 23:40 |  Psaný exhibicionismus II.
po dlouhém odloučení usedám za své deníkové stránky a vypisuji si další kapitolu - pracující já.
Zní to až neskutečně neuvěřitelně, ale v polovině prázdnin jsem sehnala na první pohled slušně vypadající brigádu - v jedním z našich trapných obchodních centrech, 60 korun českých na hodinu a nejedná se o "špinavou" práci.
Tož po dvou celá pěti hodinách zaškolení jsem ve středu nastoupila v 8:45 v černém vytahaném tričku a zástěře na třinácti hodinovou směnu.
Příjemná je práce se spolu-brigádnicemi, jsou ke mně velice milé. Nepříjemná je přítomnost mé jen o několik let starší šéfové, která je prostě píča.
Já sama jsem konfliktní člověk a navíc velice snadno rozčilitelná. Po dvou třinácti hodinových směnách ve dvou dnech jsem pochopila pár faktů; pokusím se podělit a časem zjistit, jestli byly vybrány správně.
- nikdy neříkej nahlas to, co si opravdu myslíš
- když ti někdo nadává, tvař se vážně, žádné úsměvy (vyplatí se zkoumat v hlavě nedostatky toho, kdo na vás křičí - "hahaha, ona má akné", "hele, vrásky", apod.)
- i když nic neděláš, dělej, že pracuješ
- nebuď přehnaně iniciativní
- dělej všechno tak, jako to dělají ostatní
- "prostě se na to vyser"

.. poslední bod je věta, která mě provází vlastně pořád. S žárlivostí u P., řešení otázky T. - i když ten je velice milý a zastavil se u mě v práci zatím pokaždé. a taky se zajímá o to, jestli už jsem zdravá. nejsem

Ale zpátky k práci. I přes podle inzerátu lákavé finanční ohodnocení jsem se rozhodla, že s falešnými úsměvy a bolavými zády dokončím srpen, vyberu si výplatičku a končím, protože nejsem jedna z těch, které spolu nechávají vyjebávat a ochotné za pár korun chodit domů s pláčem.
nenene
budu chudá ale beze stresu


.. poznámka na okraj:
jsem novým fanouškem filmové pecky jménem Fight Club (jestli jste někdo neviděl, je to dobrý jak debil. A hlavně vás to donutí přemýšlet), a pak komedie Méďa (i když tam není Mila tak krásná jako ve Friends with benefits)
 


Komentáře

1 Nany Nany | 11. srpna 2012 v 18:09 | Reagovat

taky si říkám, že radši budu chudá, než ve stresu...
ale jsem zvědavá, jestli si s tímhle přístupem za pár let najdu nějakou práci...-_-

2 Cady Cady | Web | 19. srpna 2012 v 4:48 | Reagovat

hej aspoň něco, já to vidim tak že od září mi začne ponížení ve formě práce v mekáči. hnus hnus hnus.

btw: zlatý bludišťák za tuto konkrétní Heathovu fotku s jizvičkama kterou milju )))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama