Červen 2012

Nový začátek

15. června 2012 v 0:35 | M. |  Psaný exhibicionismus II.
Nový začátek..hm.
Poslední dobou jsem se hodně zamýšlela nad tím, jak se člověk dokáže změnit. Připomínkou toho mi byl i tenhle blog, který mě provází od léta ´11, kdy bylo všechno jinak. Asi tady nebude moc lidí, kteří na tuhle stránku v tu dobu chodili. Takže to prostě shrnu. Byla jsem naivní nanynka, která si myslela, že když bude na všechny milá a bude nosit trička s výstřihem, lidi ji budou mít rádi. A že mně třeba bude mít rád i kluk, do kterého jsem byla zamilovaná.
Nestalo se nic. Jen se mi nejlepší kamarádka téměř vyspala s mým "zamilovaným", ten mě ignoroval, nejlepší kamarád mě poslal do hajzlu kvůli pomluvám a kamarádky se předháněly, která o mně rozhlásí do světa víc věcí.
Ale jedna věc na tom je dobrá. Konečně poznáte, komu na vás záleží a komu ne. Mně vydržel jeden kamarád. A to ten, který potom, co mi kamarádka (když jsme byli se školou ve Španělsku) řekne, že ten můj zamilovaný o mně nestojí, že mě nikdo nemá rád a že nestojím za nic, zavolal do Španělska, nechal mě brečet do telefonu a vyprávěl mi hlouposti jen proto, abych přestala brečet. To je kamarád. Ne ten, kdo vám píše jen, když něco potřebuje...
Teď už to je jinak.
Našla jsem si kluka, který mě má rád, já mám ráda jeho. Mám kamarádky, za které bych dala ruku do ohně. Vím, kdo mi pomohl, když mi bylo nejhůř a vím, že za něco stojím a že mě má někdo rád.
Už nikdy, nikdy, nikdy, nechci dovolit, aby se mnou vyjebal někdo tak, jako ti, kterým jsem vždycky pomáhala a kteří mě nakonec tak podrazili a způsobili, že jsem nevěřila sama sobě.
Proto nový začátek. Ty články tady jsou a jsou součástí tohohle blogu, ale nechci, aby mi to připomínaly - jsou skryté. (kdyby měl někdo zájem si je pročíst, napište - třeba potom pochopíte souvislosti). Takže začínám s čistým štítem a novou podobou.

"Přátelství, které mohlo skončit, nebylo nikdy pravým přátelstvím." - Sophronius Eusebius Hieronymus