Události dní posledních

14. listopadu 2011 v 20:53 |  Srpen 2011
Zdravím.

Co je nového?

- Po třech dnech jsem se akorát utvrdila v tom, že když máte nejlepší kamarádky na světě, nemáte míň problémů - jen se vám zdají o něco málo horší. V tom, že je prostě skvělý smát se blbostem a hloupejm hláškám :)
- Miluju slevy - dobře, to není novinka, ale koupit wayfarerky na 80kč, dvě trička, z nichž každé stojí 30kč, peněženku, boty, spoooustu kosmetiky a vejít se do tisícovky? Dobře, přiznávám, kdybych za ty dny nebyla šestkrát ve Starbucksu, možná bych se vešla i do pětikila, ale milovníci kafe, odolejte frappucinu, že O:) :D

- T. je kokot.


Nevím, jestli jsem to sem psala, jsem líná koukat do historie, ale začíná si teď jednou slečnou. Říkejme jí třeba E. je hezká, milá, oblíbená, namyšlená - kdyby si nezačínala s T., možná bych ji měla i dost ráda. Tak tedy. O čtvrtečním večeru (nebo spíš pátečnímu brzkému ránu, tudíž opilost není vyloučena) mi s melodií "Bazinga!" přišla esemeska. Už jenom to pitomý jméno odesílatele mi udělalo radost. Jednalo se o nějakou běžnou esemesku a padla i narážka na minulou akci (na které slečna E. prostě nemohla chybět.), neodolala jsem (a teď bych si za to dala facku) a napsala jsem "co E.?:)" přišla mi odpověď "Jo.. E. dobry :-D Kdy si to zopaknem? :-P :-)" /narážka na minulou akci, kde se opět opakovala 3.fáze/ Shodou okolností jsme se zrovna ten den bavily s M. a T. o tom, že dělám zbytečné chyby. Dopředu vím, že to je chyba a stejně ji udělám. Přesně na tu situaci jsem si vzpomněla potom, co mi přišla ta pitomá esemeska.
Pět minut jsem se snažila vypsat své pocity do těch 160 znaků, které povoluje esemeska. Snad desetkrát jsem to přepsala, dvacetkrát přečetla a po odeslání stokrát přesvědčovala sama sebe o tom, že jsem udělala dobře.
"Promin T., ale nechci bejt jednou z mnoha, nechci "souperit" s E.. Nenadelam s tim nic, nechci pak po akci koukat, jak balis E... Takze asi tak ;|"
Možná za to mohlo víno ve fázi rozhodování, ale i ráno po vystřízlivění jsem na kratičkou chvilku pocítila něco jako.. hrdost? Proč bych já měla být jednou z řady, které napíše, když jiná nemá čas? Chci být pro někoho ta JEDINÁ. Chci být ta, která ho bude znát a bude ho pomáhat. V podstatě bych jen chtěla, aby mě měl někdo rád.
A to T. asi nemůže být. Ten má rád leda tak moje tělo. A ten sex... no, fantazie mi neodešla, ne?
V podstatě.. my se bez kluků obejdem. Jen potřebujem někoho, kdo by nás měl rád. A nejlepší kamarádky jsou náhrada docela schopná.
Važme si svých nejlepších kamarádek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama