stěžuju si (zase)

14. listopadu 2011 v 21:07 |  Listopad 2011
Tak si říkám, jaké mám hrozné štěstí, že mohu chodit zrovna na NÁŠ elitní ústav, protože mám pocit, že kdybych ho neměla, nemělo by snad každej den co srát.
a to srát, jakože dost.
Vstávám jako úplnej debil ve čtyři ráno.
V 7:00 už přešlapávám před naším ústavem.
7:10 - sedám si do lavice s čistým papírem A4 a hlavou našprtanou příklady, co jsme brali o hodinách.
7:15 - nadpisuji "1.čtvrtletní písemná práce z matematiky" roztřeseným písmem a dostávám zadání.
Následujících čtyřicet pět minut si říkám jen

WTF????

o dvě hodiny později se opakuje podobná situace v biologii. Říkám si "je to v pohodě, chyběla jsem minulou hodinu a kluci, který má ráda, taky". Tak za ní pánové na konci písemky dojdou a jupíjupíjou, písemka se jim nepočítá, příště je vyzkouší. Nicméně..
"Míšo, tys to měla umět." argumenty, že jsem byla v naprosto stejnejch podmínkách mi jsou celkem k hov*u.
To víte no, nemam ptáka a ani ho mít (doufám) nebudu. Tak mě nech propadnout, že jo.
Pánům jako Š., L. i B. se vcelku úspěšně ve škole vyhýbám. L. mi nenapsal a já mu psát nebudu. Už jsem mu psala jako první dvakrát a prostě.. ne, nebudu se vtírat.
s B. jdu ve čtvrtek (po desíti hodinách ve škole - prostě super!) na kafe a později na hokej. Přeci jen vidina toho, že spolu budeme tři a půl hodiny (!) mě docela děsí. Ne, že bych neoplývala výřečností, ale po desíti hodinách ve škole už se většinou zmůžu jen tak na věty o maximálně pěti slovech,například "chci spát".
Nic mě nebaví. A možná se snažím tenhle článek zbytečně protahovat, protože vím, že po dopsání článku se musím pustit do učení slovíček z angličtiny. Což by asi nebylo ani zas tak hrozný, kdybych se je učila průběžně.. to já ne. Slovníček otevírám od začátku roku poprvé a koukám na látku zítřejšího zkoušní. Něco málo přes 120 slovíček? Proč ne.
Dodatečně bych chtěla poděkovat za všechny komentáře, protože i přesto, že píšu takový kraviny jaký píšu se najde někdo, kdo je ochotnej je číst a pak okomentovat, což mi udělá radost..tyjo:) díky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama