nenaděláš nic

14. listopadu 2011 v 21:04 |  Říjen 2011
Mám jednu z těch chvilek, kdy mě mrzí úplně všechno.

Jedna vtipná story ze dneška - byla jsem u kadeřnice, aby mi promelírovala hlavu světle hnědou. Jenže má kadeřnice asi nepochopila. Takže jsem skončila s černými prameny v mé jinak téměř bílé hlavě. a teď jedna rovnice.
bílá + černá = x.
x = šedá.
Je fajn mít hlavu šedou o čtyřicet let dřív, než vaši vrstevníci.
A ten hlavní vtip přichází právě..teď.
Účet od kadeřnice? 950 Kč. Díky bro.
Doma se kvůli tomu mamka rozčílí. Pak se pohádá s bráchou - máma brečí, brácha odchází neznámo kam. Tak si tak sedím v tom pokoji, před sebou capuccino a nevím, co dělat.
O tři hodiny později pokračuji v rozepsaném článku.

Je mi líp. Máma je v pohodě, brácha je doma. Jediné, co zůstává, je moje šedá hlava:D
Včera jsem měla rozepsaných tak pět článků.
Znáte to, když se tak moc chcete z něčeho vypsat, že to prostě nejde? Nebyla jsem schopná dát dohromady svoje myšlenky, natož, abych je byla schopná napsat.
Jsem unavená ze všeho. Jsem unavená ze vztahů - chtěla bych jednoho svého kamaráda, už tady o něm byla řeč (ne, není to T. /ten stále zůstává čůrákem - dokonce ještě větším, než kdy předtím/, ani H.) - jenže je to složitější. A já prostě nemám ráda komplikace. Takže jen tak sedím s rukama v koutě a říkám si "co by bylo, kdyby.." vím, je to chyba.
Vstaň a běž s tím něco udělat! si říkám.
Bohužel zůstává jen u toho - to samé s B.. Byli jsme na kafi (já o tom nenapsala? stydím se. Docela fajn. Akorát mi s ním prostě není tak fajn, jako s.. X. ), měli jsme jít do kina. Co jsem udělala? Napsala esemesku, že nemůžu a šla jsem se vyspat.
jistěže jsem si potom poslechla (přečetla) třikrát v jedné smsce o tom, že mu je moc líto, že jsme do toho kina nešli, že se těšil a blábláblá, zbytek jsem snad ani nedočetla.
Jsem prostě cynik.
Když vidím facebookové příspěvky typu
"Miluju Tě:**" ... "taky tě milujuuu:***"
a pak si vzpomenu na to, jak mi ten milující chlapec vysvěluje, že "tu slečnu nemiluje, že jsem mnohem hezčí a určitě nedávám tak debilní dárky jako Kája", nedává mi ta láska smysl.
a já jsem prostě příliš unavená těma vztahama na to, abych řešila, jestli "neni blbý tohle napsat", "líbím se mu", "neni blbý mu napsat první?".
Přitom mě to docela mrzí - když to nakonec vyjde, je to fajn a na ty začátky se vzpomíná docela s úsměvem.
Hm, ale když to vyjde.
Fuck love, i'm tired of tryin'
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama