hlavně nezávazně

14. listopadu 2011 v 20:51 |  Srpen 2011
Tak jo. Před několika minutami jsem dokoukala film Hlavně nezávazně. Typická americká romantická komedie, klasika. ALE. Donutila mě k zamyšlení, jestli by se 'hlavně nezávazně' uchytilo v praxi. Jenom sex. Nic jiného. Žádná žárlivost, hádky, nic.
Minule jsem na tohle téma četla nějaký článek - tam se psalo, že chlapi to zvládaj a pak to nakonci stejně pokazí holky. Že prý nejde jenom s někým spát a nezamilovat se, postupem času.
Já mám jednoho takového kamaráda. Říkejme mu třeba T. (haha, první zde zmíněný kamarád) Ve své podstatě ho nesnáším. Mluví sprostě, počet jeho 'souložnic' dávno přesáhl 50, je to idiot se vším všudy a já si s ním na každé akci něco začnu. Během večera se spolu vyjma hnusných poznámek na adresu druhého nebavíme, pak přijde noc (nebo spíš ráno), čas ulehnutí a najednou ležíme vedle sebe, .. ušetřím vás toho, každej ví, co nastane, nejsme v mateřské školce.
A já už po dvou měsících žárlím na každou holku, na kterou se podívá. Ale to je nepodstatné - už se chovám jak ve vztahu, který tady ovšem nehrozí. ale čistě hypoteticky, myslíte si, že by měl ten vztah cenu? Myslíte si, že byste dokázali věřit člověku, se kterým jste si začali na nějaké akci, že už si v budoucí době s někým nezačně? Aaaaaaaa... já nevim. Moje dilema ohledně T. nemá konce. Teď jsem se do toho zamotala - tak zpátky. Jestli tohle někdo čtete, myslíte si, že 'hlavně nezávazně' v praxi funguje? Já jsem toho přesným opakem. Zastřelte mě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama