hlavně na mě nemluvte

14. listopadu 2011 v 21:03 |  Říjen 2011
*billy talent - perfect world*
"In a perfect world... his face would not exist
In a perfect world... a broken heart is fixed"
Chci spáát a spáát a na všechno sráát.
Asi takhle vám to řeknu.
Dneska (nebo taky včera nebo předevčírem - nevim) jsem si uvědomila jednu zvláštní skutečnost. Proč si nasazuju (nasazovala jsem) sluneční brýle a sluchátka? Není to moc o tom, že mi svítí sluníčko do ksichtu, ani o tom, že strašně toužim pořád dokola poslouchat BT (popravdě se na ně moc během dne nemůžu moc soustředit). Je to spíš o tom, že sluchátka a brejle jsou jistá omluvenka pro to, že nějaké lidi nevidíte nebo neslyšíte.
Minule jsem takhle šla do práce bez brýlí a bez sluchátek a toužila jsem po nápisu "Hlavně na mě nemluvte" nad mojí hlavou. A to třeba i u lidí, které mám ráda. Prostě mě nebaví se falešně usmívat, dělat, že jsem šťastná. To se prostě jen usměju a budu z toho mít lepší pocit, než z falešný konverzace.
Je mi nejlíp doma. Večer, když sedím u počítače ve svetru, teplejch ponožkách, s kakaem, sexem ve městě v přehrávači a vím, že tenhle večer už mě nikdo nevytočí. A pak přijde ráno, kdy se zase pořád těším na ten okamžik večer.. zvláštní.
Permanentně mě bolí hlava (nebo něco jiného), jsem unavená nebo protivná. A víte, co za to může? ŠKOLA. Ten náš ústav mě vysává. Po dnešním rozvrhu do 16:40 (a jestli si myslíte, že nám to zaplněj třeba informatikou - omyl, u nás najdete spíš geologii, matiku a podobný chujoviny) jsem byla tak neuvěřitelně intelektuálně znavená, že jsem rozeslala pár esemesek "promin, boli me hlava, odpoledne pada", jela domů prvním autobusem, najedla se a spala.
Stojí mi ten ústav za tu bolavou hlavu? Navíc tam netopěj a potkávám se tam s T.. nice.
Zejtra píšem nějaký testy Cermat - zase budu koukat na úlohy s kostičkama a nakonec křížkovat, jak se mi to líbí. A pak od matikářky poslouchat, že jsem se na to úplně vykašlala.
Já se na to nevykašlala, já jsem prostě jen blbá.
a teď jdu spát. A doufám, že mám kouzelnej sešit a ty úkoly se napíšou samy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama