Bůh žehnej panthenolu

14. listopadu 2011 v 20:52 |  Srpen 2011
Když jsem přemýšlela, která písnička by se hodila pro tenhle článek, tahle mě napadla jako první. Slyšela jsem ji snad po sto letech a překvapilo mě, že si stále pamatuju slova.
(znáte ten pocit, jak kdybyste se octli pár let zpátky?)
Normálně jsem zapomněla, jak je hnusnej pocit, nechutný, otravný, na zabití, nepříjemné ráno vstávat. Díky tomu, že jsem nesehnala žádnou pořádnou brigádu, pravidelné vstávání se o prázdninách nekonalo a ani mi to nechybělo. Když mi v 6:45 (!) začalo do uší řvát tohle,
*odkaz - Billy Talent - Red flag*
(omlouvám se, jestli jste měli repráky na plné pecky, ale aspoň jste získali představu o tom, jak to bylo příjemné), myslela jsem, že mě chce někdo zabít.
Možná vás napadá (nebo třeba taky ne), proč jsem vstávala o prázdninách a navíc v sobotu v tak hříšný (v tu dobu nejdu pomalu ani spát) čas. Slíbila jsem totiž jedné známé, že jí pomůžu s organizací jedné sportovní akce - hlavní motivace bylo vlastně to, že dostanu cedulku "pořadatel". (Jak málo stačí k dětské radosti.)
Zkrátka a dobře, ten den by se mohl brát jako obrázek s velkým neonovým nápisem LÉTO.
Spálila jsem se (jak už jsem psala v jednom komentáři, Marfuša se má ode mě v barvě tváří ještě co učit), mám na zádech vypálený pruh od trička, na krku pro změnu sluchátka, piju frappé, na balkoně hromada cosmogirl, koukám na západ slunce a je mi prostě fajn.
Už teď se mi stýská, když si uvědomím, že za měsíc (!) už budu usínat v poslední lavici u okna. Proto jsem se rozhodla učinit jistá opatření: Závěr prázdnin bude L.E.G.E.N.D.Á.R.N.Í.: více snad v příštích článcích (to víte, rodiče s mými plány "občas" nesouhlasí:D)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama