ať žijou hurá akce

14. listopadu 2011 v 20:53 |  Srpen 2011
Omlouvám se, že jsem za poslední dva dny nenapsala ani článek, ale prostě jsem měla otevřenej novej článek a nevěděla jsem, jak začít, natož jak vypsat vše, co potřebuju, takže to dopadlo tak, že píšu narychlo před tím, než se nedostanu na blog na pár dní :)
Událostí dní posledních?
T. mě stále vytáčí. A zvládá to výborně i "jenom" přes facebook.
V neděli/pondělí jsem prodělala nejhorší akci v životě - ani nestojí za řeč. Snad jen "netahejte na oslavu kamarádek své bývalé" (já už to zjistila, ale zdá se, že nějaké slečny ještě ne. A pak to dopadá tak, že sedí uprostřed silnice v půl třetí ráno a říkají "já chci, aby mě přejelo auto" :D)
Dneska jsem dostala sladkou odměnu za pár hodin u papáho v práci a tak vzniknul geniální plán jet na jeden den nakupovat do Prahy se slečnama M. a T. (takové mé spřízněné stejně vysoké! duše.) Pak se rozrostl o jednu noc, později o jeden den skončili jsme na třech dnech s tím, že máme bráchův foťák (kvalitní, ale že bych s ním uměla pracovat... no, uvidíme:D), takže budu zase cvakat, juch juch :)
Zdá se mi, že tyhle "hurá" akce fungujou nejlíp. Neřeší se to, že někomu dlouho plánovaná akce nevyšla a nekoná se nic.. Tohle je prostě narychlo a snad o to víc se těším :)
MIMOCHODEM jsem prodělala hádku s mámou o tom, jaké boty do tanečních. Já jsem pro levné černé, které ošlapu (jsem vysoká, na podpatky nejsem zvyklá a už vůbec nepotřebuju deseticentimetrové jehly), máma je pro profesionální taneční boty za dva měsíce. Co si o tom myslíte? Já potřebuju radu, jsem zoufalá -.-
Omlouvám se za kvalitu článku, jsem fakt (díky těm malým štípacím stvořením jménem komáři) doslova vyšťavená, připravili mě snad o litr krve za jeden večer -.-
Mějte se krásně :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama